doping internet Aman Dikkat!

1o gün kadar önce sadece internet için kullandığım hattan bir telefon aldım. Şu anda kullandığınız internet paketi şu kadar, hızınız bu, kotanız vs. bütün bilgileri saydıktan sonra bu koşullarla doping internete devam etmek ister misiniz sorusuyla bitti görüşme. TTNET ADSL abonesiydim ve dikkatsizliğime geldi kabul ettim. Bu aşamada doping’in TTNET paketi olduğunu zannediyordum. Sözleşmeyi imzaladım ve bir gün internetim kesildi, o zaman anladım başka bir şirkete geçmişim. Kullanıcı adı, şifre gibi bilgiler elimde yok. Geçtiğim koşulların TTNET’ten hiçbir farkı yok. Niye geçtim? Boş bulunduğum için.

Benim bütün bilgilerim bu adamların eline nasıl geçiyor? Bu şekilde müşteri çalma hakları var mı?

Şimdi dopingi iptal ettirmekle uğraşıyorum sonrasında da tekrar TTNET’i açtırmam gerekli. Durduk yerde 4-5 gün internetim kesildi.. Gelen telefonları dikkatli dinlemekte fayda var.

Haberiniz olsun…

Bu yazı Genel, Teknoloji kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

doping internet Aman Dikkat! için 5 cevap

 1. Emre Gençer der ki:

  Doping’in iptal işlemi 3 gün sürdü, TTNET tekrar açtırma derken 5 gün internetsiz kaldım…

  • ugur der ki:

   peki nasıl iptal ettirdin yardımcı olur musun bana

   • Emre Gençer der ki:

    doping üyeliğimi iptal ettirmek istediğime dair bir dilekçeyi faksladım, beraberinde kimlik fotokopisinin de faksını istediler.
    Ardından 2 gün boyunca aradım işleme girdi dediler. Bir yandan da TTNET’i arayıp iptal edilip edilmediğini kontrol ettim. 3 gün sonra iptal işlemi tamamlanmıştı. TTNET aboneliğinden çıktığım için merkeze gidip yeniden başvurdum, onlar da 1 gün içinde aktive ettiler ADSL aboneliğimi..

 2. Emre Gençer der ki:

  Doping internet aramaktan vazgeçmiyor!
  Kayıt tutmuyor olmaları lazım, bir yanlışlık sonucu tekliflerini kabul edip senelerdir memnun olduğum bağlantımı iptal ettirdim. Yaptığım hatayı anladığım andan itibaren 24 saat içinde doping paketini iptal ettirdim. Bu işlem sırasında 632 kere telefonla görüştüm ve 1 ay bile geçmeden yine ilk kandırma telefonunun aynısı.
  -İyi günler internet paketiyle ilgili bir kampanya paketimiz var, ona geçmek istemiştiniz!
  Bu sefer nereden arıyorsunuz diye sordum.
  - Doping internet
  - İstemiyorum, istemeyeceğim.
  Aynı numara kaç kere çalışır?

 3. gülce der ki:

  aynı rezaletten ben de mağdurum, milenicom doping isimli bu dolandırıcı şirket yazılı bir sözleşme olmaksızın sadece telefonla arayıp çeşitli kelime oyunlarıyla ttnet aboneliğimi bilgim dışı iptal ettirip kendilerine çektiler!!! iptal için geri aradığımda TC kimlik numaramı vermeden iptal edemiyeceklerini söylediler….şimdi bi düşünmek lazım ellerinde bilgilerim ve tc kimlik no olmadan kafalarına göre beni abone yapan şirket nası oluyor da şimdi tc kimlik no olmadan iptal edemiyorlar..TC KİMLİK NO ne işlerine yarıyabilir acaba…bilenler bilmeyenlere anlatsın böyle bir şirketten uzak dursunlar